Urla Masa ve Sandalye Kiralama

Urla Masa ve Sandalye Kiralama

Urla'da bir organizasyonunuz var. Masa, sandalyeye ihtiyacınız var ! Sorun değil, hemen çözelim… Bir telefon ile Urla'nın neresinde olursanız olun, Masa ve sandalye adeti önemli değil, dileğiniz adette masa, sandalye kiralama hizmetimiz mevcuttur.


Masa örtüsü tercihleri ve masa üstü süsleme alternatiflerimiz hakkında lütfen bilgi alın. Hizmetlerimiz arasında Urla sandalye kiralama, Urla plastik sandalye kiralama, Urla lake sandalye kiralama, Urla masa kiralama, Urla yuvarlak masa kiralama, Urla dikdörtgen masa kiralama, Urla kokteyl masası kiralama, Urla bistro masa kiralama da vardır. Urla organizasyon sizin bütün Urla sandalye kiralama, Urla masa kiralama hizmetlerinizi karşılamaktadır. Bütün Urla sandalye, Urla masa kiralama işleriniz için bize ulaşın. Urla sandalye kiralamada adeti siz belirleyin. Urla'nın sandalye kiralama ve masa kiralamadaki tek adresi Urla masa ve sandalye kiralama. 

Herhangi bir organizasyonunuzda açılış, düğün, nişan, toplantı ya da mezuniyet gibi davetlerde,  masa ve sandalye kiralama ihtiyacı duyabilirsiniz.

Sizlere  etkinliklerinizde kullanmanız için masa sandalye kiralama hususunda yaratıcı, pratik ve ekonomik çözümler sunuyoruz.  Masa ve sandalye kiralama çeşitlerimiz: 

  • Sandalye kiralama: Beyaz ( lake ) katlanır sandalye, ahşap katlanır sandalye, napolyon sandalye, tiffany sandalye, pleksi sandalye, tonet sandalye, hazeran sandalye, Kokteyl masa taburesi, çocuk sandalyesi.
  • Masa kiralama: Yuvarlak 10 kişilik 180 cm çapında banket masalar, 120x70 cm ölçülerinde dikdörtgen masalar, 180x90 cm ölçülerinde dikdörtgen masalar, masif ( ahşap ) masa, lake masa, kokteyl masası, sehpalar, davos koltuk, loca takımları
  • Yuvarlak&Banket masa kiralama: 10 Kişilik ahşap yuvarlak yemek masalarıdır. Etkinlik alanında uygun yerlere kurulur ve beyaz saten örtü ile giydirilir.
  • 4 Kişilik-6 kişilik dikdörtgen masa kiralama: 70x120 ve 80x140 cm ölçülerinde, 4 ve 6 kişilik dikdörtgen masalarıdır. Etkinlik alanına kurulup isteğiniz doğrultusunda örtüler ile süslenir.
  • Nikah masası kiralama: Düğün organizasyonlarında, nikahın kıyılması ve gelin damadın oturma masası olarak kullanması için temin edilir. Deri veya lake taşlı nikah masası, yüksek gelin damat sandalyeleri, nikah memuru ve şahitler için oturma grupları ve masa çiçeğinden oluşur.
  • Kokteyl masası kiralama: Kokteyl masaları kokteyl organizasyonları için şirketimiz tarafından temin edilirKokteyl masaları, bir diğer adıyla bistro masalar 110 cm yüksekliğinde, yuvarlak bar masalarıdır. Beyaz masa örtüleri ile giydirilir ve alt kısımdan tül fiyonkla bağlanarak süslenir.
  • Servis masası kiralama: Catering (yemek) servis hizmetleri için skörtlerle giydirilmiş servis masaları.

Masa sandalye kiralama fiyatlarına nakliye ve hammaliye gibi  dahil değildir. Nakliye ve hammaliye nakledileceği yere ve masa sandalye adedine göre değişir. Detaylı bilgi ve masa sandalye kiralama fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

 İletişim : 0530 687 17 07

 

Altıntaş Mahallesi sandalye masa kiralama, Atatürk Mahallesi sandalye masa kiralama, Bademler Mahallesi sandalye masa kiralama, Balıklıova Mahallesi sandalye masa kiralama, Barbaros Mahallesi sandalye masa kiralama, Birgi Mahallesi sandalye masa kiralama, Camiatik Mahallesi sandalye masa kiralama, Çamlıçay Mahallesi sandalye masa kiralama, Demircili Mahallesi sandalye masa kiralama, Denizli Mahallesi sandalye masa kiralama, Gülbahçe Mahallesi sandalye masa kiralama, Güvendik Mahallesi sandalye masa kiralama, Hacı İsa Mahallesi sandalye masa kiralama, İçmeler Mahallesi sandalye masa kiralama, İskele Mahallesi sandalye masa kiralama, Kadıovacık Mahallesi sandalye masa kiralama, Kalabak Mahallesi sandalye masa kiralama, Kuşçular Mahallesi sandalye masa kiralama, M.Fevzi Çakmak Mahallesi sandalye masa kiralama, Naipli Mahallesi sandalye masa kiralama, Nohutalan Mahallesi sandalye masa kiralama, Ovacık Mahallesi sandalye masa kiralama, Özbek Mahallesi sandalye masa kiralama, Rüstem Mahallesi sandalye masa kiralama, Sıra Mahallesi sandalye masa kiralama, Şirinkent Mahallesi sandalye masa kiralama, Torasan Mahallesi sandalye masa kiralama, Uzunkuyu Mahallesi sandalye masa kiralama, Yağcılar Mahallesi sandalye masa kiralama, Yaka Mahallesi sandalye masa kiralama, Yelaltı Mahallesi sandalye masa kiralama, Yeni Mahallesi sandalye masa kiralama, Yenice Mahallesi sandalye masa kiralama, Yenikent Mahallesi sandalye masa kiralama, Zeytinalanı Mahallesi sandalye masa kiralama, Zeytineli Mahallesi sandalye masa kiralama, Zeytinler Mahallesi sandalye masa kiralama

 

 


Urla Masa ve Sandalye Kiralama Urla Masa ve Sandalye Kiralama Urla Masa ve Sandalye Kiralama Urla Masa ve Sandalye Kiralama Urla Masa ve Sandalye Kiralama Urla Masa ve Sandalye Kiralama Urla Masa ve Sandalye Kiralama Urla Masa ve Sandalye Kiralama Urla Masa ve Sandalye Kiralama Urla Masa ve Sandalye Kiralama Urla Masa ve Sandalye Kiralama Urla Masa ve Sandalye Kiralama Urla Masa ve Sandalye Kiralama Urla Masa ve Sandalye Kiralama Urla Masa ve Sandalye Kiralama Urla Masa ve Sandalye Kiralama Urla Masa ve Sandalye Kiralama Urla Masa ve Sandalye Kiralama Urla Masa ve Sandalye Kiralama Urla Masa ve Sandalye Kiralama

Diğer Hizmetlerimiz & Urla Masa ve Sandalye Kiralama


ŞUBE-1

Adres:
İletişim: 0530 687 17 07 - 0232 754 42 28
Müşteri Hizmetleri: 0850 811 35 85

ŞUBE-2

Adres:
İletişim: 0530 687 17 07
Müşteri Hizmetleri: 0850 811 35 85

ŞUBE-3

Adres:
İletişim: 0530 687 17 07
Müşteri Hizmetleri: 0850 811 35 85

© Copyright 2017 Tolga Kara Organizasyon - web tasarım,web yazılım,urla,izmir,seo optimizasyon