Parti Malzemeleri ve Doğum günü Malzemeleri

Parti Malzemeleri ve Doğum günü Malzemeleri

Parti ve doğum günü süslemeleri artık Urla'da.


Doğum günleriniz ve özel partileriniz, kutlamalarınız için sizlere Urla'da Urla parti malzemeleri firması olarak hizmet vermekteyiz.

Doğum günlerinizde ya da parti süslemelerinizde ihtiyacınız olan;

- Masa örtüsü

- Renkli kurdelalar

- Tüller

- Rafya

- Balon satışı ve Helyumlu balonlar

- Folyo altın ya da gümüş balonlar

- Strafor süsler

- Doğum günü şekerleri

- Pleksi kesim İsimlikler

- Konfeti, volkan ve şelaleler ve daha birçok ürün ve hizmet ile yanınızdayız. Urla parti malzemeleri firması olarak sizlere en güzel yanınızda hizmet vermekten onur duyarız.

Baby shark, örümcek adam, kral şakir,lol, minecraft, deniz kızı, mickey mouse, minnie mouse, superman, frozen, unicorn gibi konsept plastik tabak çatal bardak pinyata süslemelerimiz stoklarımızdadır.

Bir ( 1 ) yaş partisi, baby shower, diş buğdayı,  cinsiyet partisi, parti malzemeleri,  doğum günü süsleri, hediyelik ürünler ve pasta mumları urla parti mağazamızda.

Harf balonlar, rakam balonlar, helyum balonlar, şeffaf, krom,makaron balonlar stoktadır.

Yetişkin doğum günleri,  sevgili sürprizleri, evlilik teklifi ve bekarlığa veda için bizi arayınız.

Erkek, kız ve sevgiliniz için hazırlamak istediğiniz sürpriz ve organizasyonlar ile ilgili her türlü renk ve çeşitteki süsleri bulabilirsiniz.

Flama bayrak, banner, ponpon süsler, tavan süsleri, japon fenerleri, folyo perdeler, iyi ki doğdun yazıları stoklarımızdadır.

 

1 Yaş doğum günleri için bebeğinize en mükemmel bir doğum günü organizasyonu planlayın. Bebekler için açık mavi ve pembe renkteki 1 yaş doğumgünü süslemeleri çok uygun fiyatlara. 

 

Son dönemlerin en çok satan pinyata çeşitleri; Unicorn, Kral Şakir, Harika Kanatlar, Lol Bebek, Minecraft, Deniz kızı pinyata.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Parti Malzemeleri ve Doğum günü Malzemeleri Parti Malzemeleri ve Doğum günü Malzemeleri Parti Malzemeleri ve Doğum günü Malzemeleri Parti Malzemeleri ve Doğum günü Malzemeleri Parti Malzemeleri ve Doğum günü Malzemeleri Parti Malzemeleri ve Doğum günü Malzemeleri Parti Malzemeleri ve Doğum günü Malzemeleri Parti Malzemeleri ve Doğum günü Malzemeleri Parti Malzemeleri ve Doğum günü Malzemeleri Parti Malzemeleri ve Doğum günü Malzemeleri Parti Malzemeleri ve Doğum günü Malzemeleri Parti Malzemeleri ve Doğum günü Malzemeleri Parti Malzemeleri ve Doğum günü Malzemeleri Parti Malzemeleri ve Doğum günü Malzemeleri Parti Malzemeleri ve Doğum günü Malzemeleri Parti Malzemeleri ve Doğum günü Malzemeleri Parti Malzemeleri ve Doğum günü Malzemeleri Parti Malzemeleri ve Doğum günü Malzemeleri Parti Malzemeleri ve Doğum günü Malzemeleri Parti Malzemeleri ve Doğum günü Malzemeleri

Diğer Hizmetlerimiz & Parti Malzemeleri ve Doğum günü Malzemeleri


ŞUBE-1

Adres:
İletişim: 0530 687 17 07 - 0232 754 42 28
Müşteri Hizmetleri: 0850 811 35 85

ŞUBE-2

Adres:
İletişim: 0530 687 17 07
Müşteri Hizmetleri: 0850 811 35 85

ŞUBE-3

Adres:
İletişim: 0530 687 17 07
Müşteri Hizmetleri: 0850 811 35 85

© Copyright 2017 Tolga Kara Organizasyon - web tasarım,web yazılım,urla,izmir,seo optimizasyon