Urla Balon Süsleme

Urla Balon Süsleme

Açılış ve Tanıtım organizasyonlarının, düğünlerin, partilerin ve hemen hemen her etkinliğin dikkat çekmesinin başında gelen balon süsleme gelir.


 Balonlar ile görsel şölen hazırlamak organizasyonunuzu renklendirip ön planda tutmanız için gereken bir etmendir. Ziyaretcileriniz yada misafirlerinizin ilgisini çekmek ve görsel bir şölen hazırlamak istiyorsanız es geçemeyeceğiniz tek etmen balon süslemedir Balon süsleme hizmetimizde yaptığımız bazı balon şekilleri; Zincir Balon Açılış organizasyonlarında sünnet veya düğünlerde en çok dikkat çeken balon şekli olmuştur. Zincir balon ikişer adet dörtlü balonun birbirine bağlanması ile simetrik bir görüntü verilmesidir. Firmamız sizlere urla organizasyon, urla açılış organizasyonu, urla balon süsleme, urla bistro masa kiralama, urla sandalye kiralama hizmetleri de vermektedir. Renkli ve çeşitli balonlar ile çeşitli görünümler vermek mümkündür. Birbirine bağlanmış metrelerce balonlar ile mekanı donatmak ve süslemek mümkündür. Ziyaretçileriniz yada misafirlerinizin ilgisini çekmek ve görsel bir şölen hazırlamak istiyorsanız zincir balonlar ile süsleme yapmak isteyebilirsiniz. Balon Kapı Takı Yol Balon Takıları, açılışlarda, düğünlerde ve organizasyonlarda giriş kapılarında kullanılmak üzere yapılan süslemedir. Karşılama için kullanılan bu balonlar, istenilen boyutta renklerde istenilen yere monte edilebilir. Balon Nazarlık Açılış organizasyonlarında ve daha çok sünnet organizasyonlarında kullanılan balonlar genelde 1.50 cm boyundaki nazar boncuğu şekliyle harika bir görsellik sunuyorlar. Nazarlık balon mavi beyaz ve sarı renk balonlarla yapılmaktadır. Nazarlık balonlar farklı boyutlarda imal edilebilir ve istenen yere monte edilebilir. Balon Harf Özel günlerinizde sizin ve çocuğunuzun yada firmanızın ismini balon ile yazılmış olması dikkat çekici olacaktır. Boyları ise ortalama 1metre yüksekliğinde küçük boy balonlar ile yapılmış harflerden oluşup istenen yere monte edilebilmektedir. Balon Kalp Genelde düğün organizasyonlarında veya sevgililer gününde kullanılan kalp balonlarımız, birden çok balon ile kalp şekli oluşturulmuş halidir. İstenilen boyutlarda istenen yere monte edilmesi mümkündür. Tolga Kara Müzik Organizasyon olarak size kaliteli hizmeti sunmaktan gurur duyarız.


Urla Balon Süsleme Urla Balon Süsleme Urla Balon Süsleme Urla Balon Süsleme Urla Balon Süsleme Urla Balon Süsleme Urla Balon Süsleme Urla Balon Süsleme Urla Balon Süsleme Urla Balon Süsleme Urla Balon Süsleme Urla Balon Süsleme Urla Balon Süsleme Urla Balon Süsleme Urla Balon Süsleme Urla Balon Süsleme Urla Balon Süsleme Urla Balon Süsleme Urla Balon Süsleme Urla Balon Süsleme

Diğer Hizmetlerimiz & Urla Balon Süsleme


ŞUBE-1

Adres:
İletişim: 0530 687 17 07 - 0232 754 42 28
Müşteri Hizmetleri: 0850 811 35 85

ŞUBE-2

Adres:
İletişim: 0530 687 17 07
Müşteri Hizmetleri: 0850 811 35 85

ŞUBE-3

Adres:
İletişim: 0530 687 17 07
Müşteri Hizmetleri: 0850 811 35 85

© Copyright 2017 Tolga Kara Organizasyon - web tasarım,web yazılım,urla,izmir,seo optimizasyon